Zatrzymaj łysienie z Hair Mastic

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Hair Mastic to flagowy preparat na wypadanie włosów z serii Oil Line. Jest to luksusowy olejek do włosów i skóry głowy zawierający tylko naturalne składniki. Jego działanie skutecznie hamuje nadmierne wypadanie włosów i zapewnia odrost włosów, dzięki czemu fryzura ponownie ulega zagęszczeniu. Producent olejku zapewnia błyskawiczne działanie, zauważalne efekty mają być widocznie zaledwie po 30 dniach od rozpoczęcia kuracji.

Naturalne składniki w Hair Mastic

Skład olejku Hair Mastic to efektów długotrwałych badań prowadzonych przez dermatologów i trychologów. W ten sposób udało się stworzyć olejek, który nie tylko silnie oddziałuje na cebulki włosów i skórę głowy, ale działa również na łodygi włosów.  Hair Mastic zalecany jest dla osób dotkniętych problemem łysienia androgenowego i plackowatego, ale również wszystkich tych, którzy chcą wzmocnić i zregenerować włosy. W kompozycji olejku Hair Mastic znajdziemy między innymi: ekstrakt z owoców amla, ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej, olej z trawy cytrynowej, olej kokosowy oraz olejek rozmarynowy.

Gwarancja niezawodności

Producent olejku na wypadanie włosów Hair Mastic jest przekonany o jego skuteczności, dlatego oferuje każdemu kupującemu 30-dniową Gwarancję Satysfakcji. Jeśli w tym czasie nie zauważysz działania, odeślij puste opakowanie, a otrzymasz zwrot poniesionych kosztów. 

Polecamy  Badanie słuchu tonalne progowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*