Valgosocks- jak pozbyc się haluksów?

[Głosów:    Average: /5]

Halluksy są chorobą cywilizacyjną XXI wieku. Obecnie żyje się w ciągłym pośpiechu, dąży za ciągle postępującą modą. Jednak zatracając się w rzeczywistości, zapomina się, w jaki sposób powinny być traktowane stopy. W ostatnich latach bardzo modne były buty typu noski, czyli ze spiczastymi przodami. Każda kobieta chciała mieć takie buty, jednak nikt nie zastanawiał się nad tym, jakie mogą być konsekwencje takiego obuwia. Stopy potrzebują swobody, a tego typu wymuszone ułożenie prowadzi do pewnych deformacji, czyli tzw. halluksów.

Co to są halluksy?

Jest to zniekształcenie palucha, polegające na ustawieniu pierwszej głowy kości śródstopia do przyśrodkowo, a paluch w stronę reszty palców. Objawiają się trudnością z zakładaniem obuwia, pieczeniem oraz bólem. Dochodzi do stanu zapalnego, który powoduje jeszcze większe dolegliwości bólowe.

W tej sytuacji najlepsze, co można zrobić, to odseparować nachodzące na siebie palce. Aby było to możliwe, opracowano bardzo wygodny sposób, jakim jest Valgosocks.

Wobec tego, co to jest Valgosocks?

Jest to najnowszy i najbardziej wygodny sposób na halluksy. Produkt ten występuje w postaci skarpetki. Skarpetki zostały zaprojektowane przez znanych specjalistów. Naukowcy zapoznając się z dokładną biomechaniką stopy, stworzyli idealny produkt na dolegliwości bólowe tej części ciała.

Jakie są zalety stosowania skarpetek Valgosocks?

Bardzo dużą zaletą jest to, iż skarpetki można stosować 24h na dobę. Ponadto stworzone zostały z miękkiego i idealnie dopasowującego się materiału. Inne atuty tego produktu to:

  • Łagodzenie bólu
  • Niwelowanie deformacji
  • Prawidłowe ułożenie stopy
  • Zmniejszenie płaskostopia poprzecznego
  • Przywraca zaburzoną statykę stopy.
  • Rozkłada równomiernie ciężar ciała.
  • Nie krępuje ruchów.

Jaki jest mechanizm działania Valgosocks?

Aby było jasne działanie skarpetki, należy poznać najpierw, w jaki sposób powstaje halluks. Koślawość przodostopia spowodowana jest zaburzeniem osi długiej mięśnia prostownika długiego palucha. Mięsień ten po pewnym czasie staje się przywodzicielem, a nie prostownikiem. Paluch podczas prostowania ucieka do środka i dochodzi do koślawienia. Dlatego skarpetka Valgosocks ma za zadanie pobudzić paluch do odwiedzenia.

Polecamy  Rozwój medycyny

W jaki sposób stosować Valgosocks?

Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt, wystarczy stosować w ciągu dnia, a jeśli potrzeba także w nocy skarpetki Valgosocks. Producenci zadbali o komfort swoich klientów, dlatego materiał, z którego powstały skarpetki jest miękki i idealnie dopasowujący się do każdego rodzaju butów. Valgosocks to nie jest tylko zwykła skarpetka, ale również separator i opaska w jednym. Zakładanie skarpetki jest bardzo proste, wystarczy wsunąć zarówno paluch, jak i mały palec w odpowiednie otwory i zapiąć skarpetkę z tyłu stopy za pomocą rzepu.

Jakie są opinie klientów:

„Można żyć bez bólu”

Płaskostopie mam od dziecka. U nas w rodzinie jest to choroba genetyczna. Jednak nie przypuszczałam, że może przerodzić się ono w halluksy. Na początku nie odczuwałam, żadnych dolegliwości. Z biegiem czasu powstały tzw. modzele, a później już coraz bardziej bolesne halluksy. Ból mnie paraliżował, a lekarz zlecił mi rehabilitację, która pomagała tylko doraźnie. Podczas jednej z rehabilitacji czekając na zabieg, usłyszałam, że na moje schorzenie najlepszy byłby separator. Zasięgnęłam opinii, jaki wybrać i w ten sposób dotarłam do Valgosocks. Spodobał mi się ten produkt, gdyż są to tak naprawdę skarpetki, które bardzo łatwo kamuflują mój problem. Teraz nikt nie przygląda się moim stopom, gdyż ich wygląd się poprawił. A ja mogę swobodnie funkcjonować, bez bólu.

Matylda

„Szybko i skutecznie”

Ja sobie zlekceważyłam problem z halluksami. Oczywiście mówiono mi, abym nosiła wygodne obuwie. Z tym, że, jak to ja, nie będę nikogo słuchać, bo jestem mądrzejsza. Jednak wszystko jest do czasu, aż nie byłam w stanie z powodu bólu założyć żadnych butów, nie wspominając już o obcasie. Jedyne, co byłam w stanie założyć to klapki, które też powodowały ból. Wtedy pierwszy raz posłuchałam innych osób, aby zakupić sobie separator. Nie wiedziałam, co to jest, dlatego zaczęłam szukać po internecie. Miałam problem, gdyż mam dosyć dużą stopę i nie każdy rozmiar jest dla mnie. W końcu znalazłam coś zupełnie innego skarpetkę Valgosocks. Czytając opis, okazało się, że skarpetka jest uniwersalna idealna dla mnie. Zamówiłam od razu i po otrzymaniu przesyłki przetestowałam. Bezpośrednio po założeniu mogłam w końcu swobodnie stąpać. Zaskoczyło mnie to, że, pomimo iż to tak naprawdę jest opaska, można wykonywać wszystkie ruchy bez skrępowania. Najważniejsze jest jednak to, że już nie czuję bólu. Polecam ten produkt w 100%!

Marta

Polecamy  Odkryto przyczynę progresji złośliwego nowotworu mózgu

ZAMÓW VALGOSOCKS JUŻ DZISIAJ, A OTRZYMASZ 50% RABAT!

Nie czekaj zbyt długo i nie męcz się z bólem, już dzisiaj przy pomocy skarpetki Valgosocks pozbędziesz się halluksów raz na zawsze.

About Emilia Nowak
30 lat Emilia Nowak specjalista w dziedzinieTechnik Ortopeda: Wykształcenie zdobyte: Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego dało wiele inspiracji Katowice

Znajdziesz ciekawe informacje

30 lat Emilia Nowak specjalista w dziedzinieTechnik Ortopeda: Wykształcenie zdobyte: Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego dało wiele inspiracji Katowice

Znajdziesz ciekawe informacje