Tabletki CGA800 – skutki uboczne

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Pomimo optymistycznych wyników badań klinicznych i braku wyraźnych przeciwwskazań do stosowania tabletek odchudzających zawierających ekstrakt z zielonej kawy (kwas chlorogenowy), chcielibyśmy  zwrócić uwagę wszystkich zainteresowanych kuracją odchudzającą z zastosowaniem tabletek odchudzających „CGA800” na środki ostrożności, które należy zachować rozpoczynając  kurację odchudzającą.

Jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki, skonsultuj z lekarzem czy przyjmowanie tabletek zawierających ekstrakt z zielonej kawy nie spowoduje osłabienia ich działania i skuteczności. Przyjmując tabletki odchudzające CGA800 należy ograniczyć spożycie produktów zawierających kofein, takich jak cola, kawa i itp. ponieważ duża zawartość kofeiny w organizmie może powodować nerwowość, drżenie i przyspieszone bicie serca. Jeśli jesteś w ciąży skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, który podejmie decyzję czy stosowanie preparatu nie będzie miało negatywnego wpływu na rozwijający się płód. Przed rozpoczęciem kuracji z zastosowaniem tabletek odchudzających CGA800 poinformuj lekarza, jeśli karmisz piersią.

Inne możliwe skutki uboczne wynikające z przyjmowania tabletek odchudzających CGA800:

  • Pobudzenie – szczególnie u osób, które nie stronią od produktów spożywczych zawierających kofeinę
  • Drażliwość – szczególnie u osób, które nie stronią od produktów spożywczych zawierających kofeinę
  • Problemy z zasypianiem – szczególnie u osób, które nie stronią od produktów spożywczych zawierających kofeinę

Poinformuj swojego lekarza jeśli:

– podejrzewasz przedawkowanie, w takim przypadku należy bezzwłocznie skontaktować się z

– pojawi się świszczący oddech, ucisk w klatce piersiowej, gorączka, swędzenie, kaszel lub obrzęk twarzy, ust, języka lub gardła, co może być reakcją alergiczną na zawartą w tabletkach kofeinę.

Niniejszy artykuł powstał z myślą o wszystkich tych osobach, które nie znalazły dotychczas na stronach internetowych dystrybutorów tabletek zawierających ekstrakt z zielonej kawy informacji, które w sposób rzetelny wyczerpywałyby zagadnienie związane z przyjmowaniem GCBE.

Polecamy  Czy biokosmetyki wywołują alergie?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*