Zdrowie i Ty

Procerin – dobry preparat na wypadanie włosów

Jeśli wierzyć badaniom, to łysienie dotyka prawie 80% mężczyzn dobijających już do tak zwanego wieku średniego. Na szczęście jest coraz więcej produktów, którymi możemy z tym walczyć. Wśród konsumentów, co raz większy mir, zdobywa Procerin .Określany jest jako dobry preparat na wypadanie włosów. Przyjrzyjmy się więc temu produktowi bliżej.

Skład Procerinu opiera się o ekstrakt z palmy sabałowej. Rośliny, która ma szerokie zastosowanie w leczeniu różnych dolegliwości. Dość powiedzieć, że używa się jej przy problemach z prostatą. My wróćmy jednak do składu Procerinu. Jest on całkowicie złożony z substancji naturalnych. Oprócz wspomnianej palmy jest tu jeszcze pokrzywa, gotu kola i zwykła dynia. I to właśnie ekstrakty z tych roślin mają nam pomóc na wypadające włosy. Procerin przeznaczony jest do używania w przypadku najpopularniejszego (chociaż to złe słowo) typu łysienia – androgenowego.  Działa bezpośrednio na DHT, czyli główny czynnik zmniejszający siłę naszych włosów. Dokładniej rzecz biorąc, blokuje jego działanie. Zastosowano więc trochę inną metodę, niż  w przypadku znacznej części preparatów na wypadające włosy, w których to walczy się z testosteronem, a nie jej pochodną. Co daje nam jeszcze ukierunkowanie działań Procerinu na DHT? Używanie Procerinu nie zmniejsza libido. A to niestety dość częsty problem, przy stosowaniu produktów na łysienie, które zmieniają naszą gospodarkę hormonalną.

Opisywany produkt dostępny jest w dwóch wersjach. Możecie kupić go w postaci kapsułek, których skład opiera się na owocach palmy sabałowej. Możecie również zaopatrzyć się w Procerin w postaci pianki (tak zwana aktywna piank XT). Zawiera ona oprócz jagód Saw Palmetto, także wyciąg z pokrzywy i kwas azelainowy. Największe efekty daje używanie jednocześnie obu form preparatu. Wzmacnia to i przyśpiesza jego działanie. A jeśli już jesteśmy przy tempie działania, to w przypadku Procerinu pierwsze zauważalne efekty, powinno pojawić się po 2 miesiącach. Optymalny czas to około 12 tygodni.

Polecamy  Just Skinny pomoc w tym aby stać się niezwyciężonym.

Procerin wśród innych produktów na łysienie wyróżnia się jeszcze jednym aspektem. Bezpieczeństwem działania. Trudno jednak, aby preparat miał jakieś zauważalne i męczące efekty uboczne, skoro jego skład oparty jest wyłącznie o naturalne składniki.  Chociaż wielu konsumentów uważa Procerin za dobry preparat na wypadanie włosów, to najlepiej chyba przekonać się o tym samemu. A ponieważ jest on łatwo dostępny na polskim rynku, do tego w niskiej cenie, nie będzie z tym większych problemów.

46 lat Marek Adamczyk pracuje jakoSpecjalista Terapii Uzależnień:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wspaniała znajomość rodzinnego miasta Szczecin

Znajdziesz ciekawe informacje

Marek Adamczyk

46 lat Marek Adamczyk pracuje jakoSpecjalista Terapii Uzależnień:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wspaniała znajomość rodzinnego miasta Szczecin

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *