Procerin – dobry preparat na wypadanie włosów

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Jeśli wierzyć badaniom, to łysienie dotyka prawie 80% mężczyzn dobijających już do tak zwanego wieku średniego. Na szczęście jest coraz więcej produktów, którymi możemy z tym walczyć. Wśród konsumentów, co raz większy mir, zdobywa Procerin .Określany jest jako dobry preparat na wypadanie włosów. Przyjrzyjmy się więc temu produktowi bliżej.

Skład Procerinu opiera się o ekstrakt z palmy sabałowej. Rośliny, która ma szerokie zastosowanie w leczeniu różnych dolegliwości. Dość powiedzieć, że używa się jej przy problemach z prostatą. My wróćmy jednak do składu Procerinu. Jest on całkowicie złożony z substancji naturalnych. Oprócz wspomnianej palmy jest tu jeszcze pokrzywa, gotu kola i zwykła dynia. I to właśnie ekstrakty z tych roślin mają nam pomóc na wypadające włosy. Procerin przeznaczony jest do używania w przypadku najpopularniejszego (chociaż to złe słowo) typu łysienia – androgenowego.  Działa bezpośrednio na DHT, czyli główny czynnik zmniejszający siłę naszych włosów. Dokładniej rzecz biorąc, blokuje jego działanie. Zastosowano więc trochę inną metodę, niż  w przypadku znacznej części preparatów na wypadające włosy, w których to walczy się z testosteronem, a nie jej pochodną. Co daje nam jeszcze ukierunkowanie działań Procerinu na DHT? Używanie Procerinu nie zmniejsza libido. A to niestety dość częsty problem, przy stosowaniu produktów na łysienie, które zmieniają naszą gospodarkę hormonalną.

Opisywany produkt dostępny jest w dwóch wersjach. Możecie kupić go w postaci kapsułek, których skład opiera się na owocach palmy sabałowej. Możecie również zaopatrzyć się w Procerin w postaci pianki (tak zwana aktywna piank XT). Zawiera ona oprócz jagód Saw Palmetto, także wyciąg z pokrzywy i kwas azelainowy. Największe efekty daje używanie jednocześnie obu form preparatu. Wzmacnia to i przyśpiesza jego działanie. A jeśli już jesteśmy przy tempie działania, to w przypadku Procerinu pierwsze zauważalne efekty, powinno pojawić się po 2 miesiącach. Optymalny czas to około 12 tygodni.

Polecamy  Naturalne produkty podnoszące odporność

Procerin wśród innych produktów na łysienie wyróżnia się jeszcze jednym aspektem. Bezpieczeństwem działania. Trudno jednak, aby preparat miał jakieś zauważalne i męczące efekty uboczne, skoro jego skład oparty jest wyłącznie o naturalne składniki.  Chociaż wielu konsumentów uważa Procerin za dobry preparat na wypadanie włosów, to najlepiej chyba przekonać się o tym samemu. A ponieważ jest on łatwo dostępny na polskim rynku, do tego w niskiej cenie, nie będzie z tym większych problemów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*