Opinie o olejku na wypadanie włosów Hair Mastic

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Preparat na wypadanie włosów z serii Oil Line – Hair Mastic Advanced Hair Growth Stimulator to starannie dobrana kompozycja naturalnych olejków i ekstraktów pochodzących z różnych stron świata. Działanie olejku ma za zadanie przyspieszać porost włosów, niwelować skutki łysienia (plackowatego i androgenowego), a także przywracać włosom blask i nawilżenie.

Co klienci mówią o olejku na wypadanie włosów Hair Mastic?

Po porodzie włosy zaczęły mi wypadać w sporej ilości. Starałam się coś z tym zrobić, stosowałam różne szampony, odżywki, brałam suplementy. W końcu dowiedziałam się o Hair Mastic. Stosuję 2 tygodnie i jestem bardzo zadowolona z efektów.”

Marzena

„Gdy widziałam, ile moich włosów zostaje na szczotce, byłam zrozpaczona. Hair Mastic skusił mnie dobrym składem. Już po kilku zastosowaniach zauważyłam, że włosy wypadają w mniejszych ilościach.”

Joanna

„Olejek Hair Mastic stosowałam przez miesiąc i on naprawdę działa. Włost rosły bardzo szybko, stały się gęstsze i mocniejsze. Z czystym sumieniem mogę polecić.”

Monika

„ W moim przypadku pierwsze efekty działania było widać po 3 tygodniach. Pełny efekt można było zauważyć po 2 miesiącach. Po tym czasie włosy stały się wyraźnie grubsze, nie wypadały. Polecam!”

Klaudia

Polecamy  Krem Lagrend receptą na młodość

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*