Opinie o olejku na wypadanie włosów Hair Mastic

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Preparat na wypadanie włosów z serii Oil Line – Hair Mastic Advanced Hair Growth Stimulator to starannie dobrana kompozycja naturalnych olejków i ekstraktów pochodzących z różnych stron świata. Działanie olejku ma za zadanie przyspieszać porost włosów, niwelować skutki łysienia (plackowatego i androgenowego), a także przywracać włosom blask i nawilżenie.

Co klienci mówią o olejku na wypadanie włosów Hair Mastic?

Po porodzie włosy zaczęły mi wypadać w sporej ilości. Starałam się coś z tym zrobić, stosowałam różne szampony, odżywki, brałam suplementy. W końcu dowiedziałam się o Hair Mastic. Stosuję 2 tygodnie i jestem bardzo zadowolona z efektów.”

Marzena

„Gdy widziałam, ile moich włosów zostaje na szczotce, byłam zrozpaczona. Hair Mastic skusił mnie dobrym składem. Już po kilku zastosowaniach zauważyłam, że włosy wypadają w mniejszych ilościach.”

Joanna

„Olejek Hair Mastic stosowałam przez miesiąc i on naprawdę działa. Włost rosły bardzo szybko, stały się gęstsze i mocniejsze. Z czystym sumieniem mogę polecić.”

Monika

„ W moim przypadku pierwsze efekty działania było widać po 3 tygodniach. Pełny efekt można było zauważyć po 2 miesiącach. Po tym czasie włosy stały się wyraźnie grubsze, nie wypadały. Polecam!”

Klaudia

Polecamy  Badanie słuchu tonalne progowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*