Megared produkty niezbędne w profilaktyce

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kwasy tłuszczowe Omega 3 to bardzo istotny element, którego nie powinno zabraknąć w naszej diecie. Najbardziej znanym i bogatym źródłem są oczywiście ryby i owoce morza. Niestety nadal spożywamy ich zdecydowanie zbyt mało. Ponadto nie brakuje osób, które za rybami nie przepadają a potrzebują stałej dawki zdrowych kwasów Omega 3.

Najlepszym rozwiązaniem są wówczas suplementy, takie jak Megared produkty, które są oparte na czystym, stuprocentowym oleju z kryla antarktycznego. Zapewne wiele osób doskonale wie, dlaczego tak istotne jest spożywanie odpowiedniej ilości zdrowych tłuszczów, takich jak kwasy Omega 3. Są one wręcz niezastąpione w profilaktyce związanej z utrzymaniem odpowiedniego poziomu cholesterolu HDL oraz LDL, także trójglicerydów.

Co za tym idzie mają kluczowe znaczenie w zapobieganiu i rekonwalescencji związanej z zawałami, chorobami serca, układu krążenia. Warto sięgnąć po dobre suplementy, np. Megared produkty z łatwo przyswajalnymi kwasami EPA i DHA. Zawarty w nich olej z kryla antarktycznego jest wchłaniany do wszystkich komórek organizmu. A zatem wystarcza już jedna kapsułka dziennie, aby zapewnić optymalną dawkę kwasów tłuszczowych Omega 3.

Megared to produkty dostępne w dwóch opcjach. Poza podstawową dawką 300 mg czystego oleju z kryla, można również sięgnąć po mocniejszą wersję. Megared Omega 3 Krill Oil Extra Strong to aż 500 mg oleju z kryla w łatwej do połknięcia kapsułce. Niezależnie od dawki, produkty Megared nie pozostawiają niespecjalnie lubianego posmaku ryby.

Polecamy  Jak pielęgnować usta jesienią i zimą

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*