Megared produkty niezbędne w profilaktyce

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Kwasy tłuszczowe Omega 3 to bardzo istotny element, którego nie powinno zabraknąć w naszej diecie. Najbardziej znanym i bogatym źródłem są oczywiście ryby i owoce morza. Niestety nadal spożywamy ich zdecydowanie zbyt mało. Ponadto nie brakuje osób, które za rybami nie przepadają a potrzebują stałej dawki zdrowych kwasów Omega 3.

Najlepszym rozwiązaniem są wówczas suplementy, takie jak Megared produkty, które są oparte na czystym, stuprocentowym oleju z kryla antarktycznego. Zapewne wiele osób doskonale wie, dlaczego tak istotne jest spożywanie odpowiedniej ilości zdrowych tłuszczów, takich jak kwasy Omega 3. Są one wręcz niezastąpione w profilaktyce związanej z utrzymaniem odpowiedniego poziomu cholesterolu HDL oraz LDL, także trójglicerydów.

Co za tym idzie mają kluczowe znaczenie w zapobieganiu i rekonwalescencji związanej z zawałami, chorobami serca, układu krążenia. Warto sięgnąć po dobre suplementy, np. Megared produkty z łatwo przyswajalnymi kwasami EPA i DHA. Zawarty w nich olej z kryla antarktycznego jest wchłaniany do wszystkich komórek organizmu. A zatem wystarcza już jedna kapsułka dziennie, aby zapewnić optymalną dawkę kwasów tłuszczowych Omega 3.

Megared to produkty dostępne w dwóch opcjach. Poza podstawową dawką 300 mg czystego oleju z kryla, można również sięgnąć po mocniejszą wersję. Megared Omega 3 Krill Oil Extra Strong to aż 500 mg oleju z kryla w łatwej do połknięcia kapsułce. Niezależnie od dawki, produkty Megared nie pozostawiają niespecjalnie lubianego posmaku ryby.

Polecamy  Naturalny sposób na większe piersi

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*