Krem Lagrend receptą na młodość

[Głosów: 0   Average: 0/5]

W życiu każdej kobiety przychodzi moment, kiedy rozpoczyna poszukiwania skutecznej recepty na zatrzymanie młodości. Specjaliści medycyny estetycznej zapewniają nas, że jedynym w pełni efektywnym sposobem na pozbycie się oznak starzenia jest zabieg chirurgiczny lub inwazyjne, podskórne zastrzyki kwasu hialuronowego lub botoksu. Jak pokazały najnowsze wyniki badań naukowych  rozwiązanie odwiecznego zmartwienia kobiet może być prostsze niż nam się wydaje.

Eliksir młodości w kremie

Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego zabiegi medycyny estetycznej okazywały się o wiele bardziej skuteczne niż zwykłe kremy? Przecież wiele kosmetyków zawiera również kwas hialuronowy, kolagen i inne substancje o działaniu przeciwzmarszczkowym. Okazuje się, że przyczyną nieskuteczności drogeryjnych kremów jest prawie zerowa biodostępność składników aktywnych dla głębszych warstw skóry. Naukowcom udało się pokonać barierę skóry poprzez stworzenie mikrocząsteczkowej formy kwasu hialuronowego i kolagenu, które wykorzystują system transportu transbłonowego skóry, aby naturalnie przeniknąć do najgłębszych jej warstw i odbudować powstałe uszkodzenia.

Gdzie mogę kupić skuteczny krem przeciwzmarszczkowy?

Niestety niewiele jest jeszcze kremów, które wykorzystują najnowsze osiągnięcia dermatologii. Na szczęście jeden produkt jest już dostępny dla wszystkich kobiet – Lagrend Hyaluron Skin Intense Repair.

^

Polecamy  Zielona Kawa nie tylko na odchudzanie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*