Forskolin – skuteczne tabletki odchudzające

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Najnowsza propozycja tabletek na odchudzanie, czyli Forskolin, to naturalne i bezpieczne rozwiązanie problemów z wagą. W składzie tabletek znajdziemy naturalny wyciąg z pokrzywy indyjskiej, często określanej jako koleus lub pochwiatka. Coleus Forskohlii, czyli pokrzywa indyjska to roślina rosnąca w ciepłym i wilgotnym klimacie subtropikalnym Indii, Tajlandii czy Birmy. Moc ekstraktu z Coleus Forskohlii odkryła medycyna hinduska. Stosowano go na wspomaganie pracy serca, leczenie stanów zapalnych żołądka oraz niwelowanie skurczów żołądka.

Dopiero w tym stuleciu, naukowcy odkryli niesamowite właściwości odchudzające ekstraktu z pokrzywy indyjskiej. Za to spektakularne działanie odpowiada forskolina – substancja czynna wyizolowana z Koleusa. Swoją nazwę zawdzięcza nazwisku znanego, fińskiego botanika, Petera Forskala.

Jakie są efekty stosowania tabletek na odchudzanie Forskolin?

  • Uzyskasz zgrabne ciało bez zbędnej tkanki tłuszczowej.
  • Przyspieszysz pracę metabolizmu.
  • Zapanujesz nad nadmiernym apetytem.
  • Zlikwidujesz cellulit.
  • Pozbędziesz się trądziku i innych zanieczyszczeń na skórze.
  • Usuniesz zalegające w organizmie toksyny.

Jak należy dawkować tabletki z Forskoliną?

Aby uzyskać zadowalające efekty należy codziennie przyjmować po 2 kapsułki Forskolinu. Producent rekomenduje przyjmowanie suplementu przed śniadaniem oraz przed obiadem. Każda tabletka Forskolinu zawiera aż 400 mg czystego ekstraktu z pokrzywy indyjskiej. 

Polecamy  Varicobooster - zdrowe nogi bez żylaków
Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 27 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*