Energy Saver jak płacić niższe rachunki?

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Życie bez prądu? Ciężko to sobie wyobrazić, lecz coraz wyższe opłaty za energię zmuszają wiele osób do coraz oszczędniejszego gospodarowania elektrycznością. Tobie też się to zdarza? Niepotrzebnie. Zamiast ograniczać zużycie, lepiej poszukać sposobu na obniżenie kosztu energii. Taką możliwość zapewnia Energy Saver, dzięki któremu wydajesz mniej pieniędzy, ale bez zmian w użytkowaniu sieci.

Rewolucyjna metoda dla oszczędnych

Pralka, lodówka, telewizor, komputer, ładowarka do komórki… Nawet gdy nie jesteśmy wielkimi fanami elektronicznych gadżetów, w naszych domach jest przynajmniej kilka urządzeń, które będą działać dopiero po podłączeniu ich do prądu. Wiele z nich do swojej pracy potrzebuje naprawdę dużych wartości energii, co oczywiście przekłada się na wysokie opłaty za prąd. Dlatego od lat użytkownicy energii elektrycznej szukają sposobu na obniżenie cen za pobór prądu. Większość tych metod opiera się na zwykłym oszustwie – prąd jest zwyczajnie kradziony. Licznik nie pokazuje całego zużycia energii, rachunek jest niższy, ale gdy dostawca prądu się o tym dowie, nieuczciwego użytkownika czekają poważne nieprzyjemności.

Energy Saver udowadnia jednak, że obniżanie opłat za prąd nie musi wiązać się z łamaniem prawa. Na czym polega trick? Jak takie urządzenie może obniżyć wysokość rachunków? Może, bo kompensuje energię bierną. Mówiąc obrazowo, licznik nie uwzględnia poboru mocy biernej, ponieważ dzięki Energy Saver zostały wyeliminowane skoki napięcia. Sieć jest od tej pory przez cały czas filtrowana, w efekcie czego poprawia się jakość prądu. Kiedy podłączysz takie urządzenie do gniazdka, sieć elektryczna w Twoim domu zaczyna pracować wydajniej. Nie ograniczasz poboru prądu, po prostu Twoje użytkowanie nie niesie za sobą tak wielkiej straty energii jak dotychczas.

Polecamy  Opinie o olejku na wypadanie włosów Hair Mastic

Rachunki tylko za rzeczywisty pobór mocy

Czy to zatem oznacza, że elektrownia dostarcza nam do domu „zły” prąd i dlatego musimy płacić tak dużo? Oczywiście nie, bo straty energii są nieuniknione i jako klienci musimy się z tym liczyć. Niestety, nie jest tak, że rachunek za energię elektryczną obejmuje jedynie tą wartość prądu, która została faktycznie wykorzystana. Moc dostarczana do gniazdek w domu dzieli się na moc bierną i moc czynną. Tylko ta druga jest wartościowa i to właśnie moc czynną wykorzystują urządzenia elektryczne wpięte do sieci. Natomiast moc bierna wynika ze strat, jakie następują w trakcie przesyłu prądu. Energy Saver sprawia, że zmienia się stosunek obu tych wartości – w domowej sieci wykorzystywana jest już głównie moc czynna, z kolei moc bierna jest w znacznym stopniu ograniczona.

Po podłączeniu Energy Saver stabilizuje się poziom napięcia i natężenia prądu, a energia, która dociera do gniazdka, jest niemal w całości wykorzystywana przez sprzęt elektroniczny. Mówiąc inaczej, Energy Saver sprawia, że sieć przestaje generować kosztowne straty. Ty płacisz uczciwie za zużyty prąd, lecz tym razem nie musisz finansować strat wynikających z zakłóceń w sieci. Przyrząd umożliwiający oszczędzanie na prądzie działa jak filtr, usuwa szkody i usprawnia działanie całej instalacji elektrycznej.

ELECTRICITY SAVING BOX55a7e0d1d203729184f4 Energy Saver jak płacić niższe rachunki?

Ile można zaoszczędzić?

Energy Saver możesz kupić już za 155 złotych. Cena niska, choć sceptykom może się to wydać nieuzasadnionym wydatkiem. Jednak liczby mówią same za siebie. Poprawa wydajności sieci zaczyna się od momentu, w którym Energy Saver został podłączony do sieci. Zatem już pierwszego miesiąca użytkowania przyrządu widać efekty. Licznik wskazuje znacznie niższe wartości poboru, ale nie dlatego, że został w jakiś sposób popsuty czy zablokowany. Energy Saver jedynie pozbył się energii biernej i to wystarczyło.

Polecamy  Owoce kawowca - hit czy kit?

Przy pralce automatycznej zużycie prądu spada o 50 procent. W kuchni całe AGD pobiera teraz o około 35-45 procent mniej energii. To samo dotyczy telewizorów, kina domowego czy laptopa. Co oznacza, że opłata za prąd spadła w ciągu jednego miesiąca o przynajmniej jedną trzecią, a w niektórych przypadkach dzięki Energy Saver za prąd płaci się aż o połowę mniej!

I co istotne, możliwości Energy Saver nie słabną w miarę dołączania kolejnych sprzętów elektronicznych. Nie ma znaczenia, czy do sieci podpięte jest jedno urządzenie, czy dziesięć. Dopóki korzystasz z sieci zgodnie z jej przeznaczeniem, Energy Saver spełnia swoją rolę. Śmiało więc możesz używać elektroniki w takim zakresie, w jakim jest Ci to potrzebne.

Wygodna i bezproblemowa obsługa

Energy Saver to urządzenie o niewielkich rozmiarach. Przypomina trochę większą ładowarkę do telefonu komórkowego i jest tak samo proste w obsłudze. Przyrząd jest gotowy do użycia od razu, jak tylko przesyłka dotrze do adresata. Energy Saver podłącza się do dowolnego gniazdka, najlepiej jednak, gdy jest to miejsce blisko licznika lub w pobliżu najbardziej prądożernych sprzętów domowych. Urządzenie zaczyna funkcjonować po dziesięciu sekundach i dopóki nie wyjmie się go z gniazdka, jego działanie nie słabnie ani na chwilę.

Energy Saver nie hałasuje, nie powoduje spięć, nie zakłóca działania domowej elektroniki. Nie wymaga też żadnej obsługi czy systematycznej kontroli. Jest urządzeniem całkowicie legalnym i może być użytkowane w każdym pomieszczeniu, które korzysta ze standardowej sieci elektrycznej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*